Koło Naukowe Ekonomii

Drugie spotkanie z cyklu „Wieczory z ekonomią!” – dr Tomasz Stryjewski

2022-11-29

W miniony czwartek odbyło się drugie z kolei spotkanie z cyklu „Wieczory z ekonomią!”. Jednak niech Was nazwa nie zmyli, bo tym razem spotkanie odbyło się rano. Jak to w życiu bywa, nie zawsze można przyjąć założenie brzmiące jak zaklęcie-  „Ceteris Paribus”.

Tym razem moglibyśmy jednak rzec, iż było to spotkanie z Biznesem, ponieważ naszym gościem był Pan dr Tomasz Stryjewski, Prezes Zarządu Spółki ERBUD Shared Services. Ze Spółką jest związany od kilkunastu lat, jednak pomimo tego znalazł czas na spotkanie z młodymi osobami, dopiero co wchodzącymi na rynek pracy. 

Podczas spotkania mogliśmy usłyszeć wiele ciekawych historii począwszy od notorycznie niszczonych rododendronów przez zamiłowanie do gry w koszykówkę, aż po pomysł tematu pracy magisterskiej, który znaleziony został na samym szczycie góry.  

Otrzymaliśmy również wiele cennych rad, które będziemy mogli z ogromną determinacją wykorzystać w naszym rozpoczynającym się życiu zawodowym. 

Panu Tomaszowi jeszcze raz serdecznie dziękujemy za obecność i poświęcony nam czas, a Was drodzy studenci zapraszamy do dołączenia do Koła Naukowego Ekonomii i uczestnictwa w kolejnych „Wieczorach z ekonomią”. 

Redakcja KNE
Koło Naukowe Ekonomii